Menu stránek
Menu kategorií
V Praze se představí skotští GLASVEGAS! První mini-show proběhne už tuto neděli!

V Praze se představí skotští GLASVEGAS! První mini-show proběhne už tuto neděli!

Prahu čeká zajímavá (a hned dvojitá!) návštěva skotské indie-rockové kapely z Glasgow! Možnost přijít si poslechnout GLASVEGAS mají fanoušci hned dvakrát: nejprve již tuto neděli, 24. listopadu, kdy GLASVEGAS zahrají formou DJ setu (tj. menší sestavy) v pražském angelo Hotel Prague na Smíchově, a podruhé již v plném obsazení 31. ledna v pražském klubu Rock Café. Kapela je totiž právě na cestě z Německa při stávajícím turné s The Hurts, a protože mají rádi Prahu, rozhodli se zde udělat sympatickou zastávku pro zpestření nedělního večera!

GlasvegasVečerní show Glasvegas v angelo Hotel Prague je veřejnosti volně přístupná: každý se může přijít podívat na to, jak kapela hraje! V zahraničí je tento způsob propagace za pomocí koncertů poměrně běžný, v České republice však zatím málokdy využívaný. Fanoušci mohou tak načerpat atmosféru z DJ setu a nadchnout se na celovečerní koncert, který se uskuteční 31. ledna v Rock Café již v plném složení kapely,” vyjádřila se za promotérskou společnost Fource Entertainment Dominika Janigová.

Kapela Glasvegas je kvartet sestávající z bratranců Jamese Allana (zpěvák a hlavní textař) a Raba Allana (kytarista), basáka Paula Donoghueho a bubenice Jonny Löfgrenové. Skladby jsou zpívané anglicky s drsněji vyslovovaným skotským “R” a samozřejmě i troškou skotského přízvuku. Seskupení existuje již od roku 2003 a za dobu své existence vydalo už několik studiových alb i EPéček. Už jejich první album Glasvegas se stalo platinové!

„Moc se těšíme na náš DJ set v Praze 24. listopadu a na následující vůbec první koncert v Praze 31. ledna. Rab to rozjede s melodiemi propojující unikátní mix rocku, indie a electra,“ řekla kapela o jejich chystaných akcích v Praze.

Glasvegas DJ set v Jazz Baru angelo Hotel Prague bude začínat v 19.30 v neděli, 24. listopadu 2013.

Vstupenky na lednový koncert v Rock Café lze zakoupit v síti Ticketpro od 22. listopadu.

Cena vstupenek:
24. 11. 2013 – Vstup volný
31. 01. 2014 – 395.- Kč + poplatky.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *