Vánoční koncert Plastic People of the Universe v Olomouci

V Topolanech u Olomouce se opět probouzí kulturní život. Od roku 2011 zde proběhlo několik výjimečných koncertů (Psí Vojáci, Michal Pavlíček s Monikou Načevou, Kieslowski, Zrní), které byly skvělým zážitkem nejen pro návštěvníky, ale i pro účinkující. K tomu velkou měrou přispěla atmosféra a genius loci hospůdky a restaurace Moravský Grunt, ve které se akce konaly.

PlaticPeopleTři dny před Štědrým dnem do tohoto krásného a příjemného prostředí přijede legendární kapela The Plastic People of the Universe, aby odstartovala novou topolanskou éru a předala nám trochu vánočního undergroundu.

,,Na všechny bude čekat nejen skvělý hudební zážitek, ale také vánoční uzené maso přímo z udírny a nebo rum za patnáct korun.Vyjet si mhádéčkem za město, vypadnout na chvíli z víru předvánočního městského ruchu a ještě k tomu si užít skvělý kulturní zážitek. To chceš,“ doplňuje pořadatel akce Jiřin Jirák (Topol production).

Koncert The Plastic People of the Universe se koná 21.12.2013 od 20:00 hod v Moravském Gruntu v Topolanech (Nedbalova 38, točna autobusu linky 26). A jak je již zvykem, z akce bude zajištěna zlevněná taxi doprava.

Vstupenky je možné zakoupit za předprodejní cenu 200Kč v Infocentru města Olomouce a v Moravském Gruntu nebo na místě za 250Kč.