Menu stránek
Menu kategorií
Vivaldianno přidává odpolední koncert v Ostravě

Vivaldianno přidává odpolední koncert v Ostravě

Vivaldianno slaví další úspěch – přidává odpolední koncert v ostravské hale Gong od 16:30. Ostrava, k naší velké radosti, hlásí vyprodáno. Projekt Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného – Vivaldianno si připisuje další úspěch před začátkem turné.

vivaldianno_vizuál_2015 (1)Série koncertů nabaluje každý týden další koncerty, přibývají nové termíny a města. Tento koncert nové generace nezklame své fanoušky a pro velký zájem přidává odpolední koncert v ostravské multifunkční aule Gong ve stejný den (6. 6. 2015) od 16:30. Diváci v Ostravě se můžou těšit na speciální hosty, jakými jsou – famózní violoncellistka Tina Guo (USA), která si zahrála mimo jiné po boku Foo Fighters, Petera Gabriela, Hanse Zimmera či Stevieho Wondra a Li Chuan Yun (CHN) – geniální čínský houslista. Za české umělce – houslistka Julie Svěcená, ostravská rodačka, violoncellistka Terezie Kovalová, kytaristé Jiří Janouch a Michal Pelant a především skvělé Heroldovo kvarteto. „Pro velký zájem přidáváme v ostravské hale Gong odpolední koncert. Samozřejmě, bude to náročné, ale máme z toho velkou radost,“ komentuje Michal Dvořák, autor projektu. Předprodej bude zahájen během několika dnů v síti Ticketportal. Projekt Vivaldianno, který samotné tvůrce už od počátku nepřestává překvapovat vřelostí ohlasů publika, se ve své nejnovější, třetí vývojové fázi, rozmáchl k opravdu strmému letu. Projekt s podtitulem Město zrcadel má ambice velkolepé mezinárodní koncertní show s hráči světové elity, s moderní animací a projekcí, s tancem i mluveným slovem, s tím vším ve službách trochu mrazivého příběhu o nadějích a ztrátách barokního génia Antonia Vivaldiho.

Příběh nebo chcete – li libreto, napsal Tomáš Belko, který s Michalem Dvořákem spolupracoval již v minulosti. Například na písních skupiny Lucie „Noc“, „Pod měděným nebem“ a na libretu k muzikálu „Větší než malé množství lásky“.

Autor celého projektu, Michal Dvořák, o něm říká: „Vivaldianno – Město zrcadel, je svým zpracováním, obsazením, dvouletou přípravou, investicemi a především skvělým realizačním týmem splněním mého hudebního snu. Doufám, že se i plánované zahraniční koncerty v Evropě, Asii a Americe setkají s takovým úspěchem jako u domácího publika.“

VIVALDIANNO 2015 – MĚSTO ZRCADEL – KONCERTNÍ TURNÉ

HALOVÉ KONCERTY:         

speciální hosté – Tina Guo & Li Chuan Yun

 • 4. 6. 2015 Bratislava, Hala Istropolis –
 • 6. 6. 2015 Ostrava, Hala Gong, 16:30
 • 6. 6. 2015 Ostrava, Hala Gong, 20:00
 • 8. 6. 2015 Brno, Hala Rondo
 • 10. 6. 2015 Praha, O2 Aréna
 • 11. 6. 2015 Plzeň, Hala Lokomotiva

KONCERTY:

alternace – Julie Svěcená & Terezie Kovalová

 • 30. 5. 2015 Zlín, Kongresový sál
 • 15. 6. 2015 Olomouc, Kino Metropol
 • 27. 6. 2015 Zámek Sychrov (open – air)
 • 6. 9. 2015 Nitra (SK) – Divadlo Andreja Bagara
 • 7. 9. 2015 Trnava (SK) – DK Trnava
 • 27. 9. 2015 Trutnov – UFFO-SC

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 17 =