Menu stránek
Menu kategorií
Vojtěch Dyk vyráží na sólové turné

Vojtěch Dyk vyráží na sólové turné

Zpěvák Vojtěch Dyk uvede na podzim roku 2012 svou první velkou sólovou tour VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND AGROTEC TOUR 2012 v originálním spojení s brněnským big bandem Josefa Buchty B-Side Bandem.

Hudební kariéra Vojty Dyka byla až doposud spojena především s kapelou Nightwork, která v současné době patří k leaderům domácí hudební scény. Hledání dalších cest, kam směrovat své působení na hudební scéně, dovedlo Vojtu Dyka až k originálnímu spojení s brněnským orchestrem B-Side Band, který zase představuje špičku mezi domácími bigbandovými tělesy.

Profesionální brněnský bigband, založený bandleaderem Josefem Buchtou v roce 2006, navazuje na tradice, které v Brně položil legendární orchestr Gustava Broma. Díky složení big bandu z různorodých a napříč žánry vystudovaných muzikantů se stává B- Side Band nadžánrovým a nezávislým tělesem, které upoutá nejenom svou energií, ale i efektivními aranžmá a komunikací s publikem.

Termíny koncertů:

12. 11. Plzeň – Měšťanská Beseda
14. 11. České Budějovice – Dům Kultury Metropol
18. 11. Zlín – Městské Divadlo
1. 12. Olomouc – Reduta
8. 12. Liberec – Divadlo F. X. Šaldy
10. 12. Ústí Nad Labem – Kulturní dům
12. 12. Ostrava – Gong
13. 12. Bratislava (SK) – Istropolis
15. 12. Hradec Králové – Aldis
19. 12. Brno – Městská hala míčkových sportů
21. 12. Praha – Velký Sál Paláce Lucerna

Začátky koncertů vždy v 19:30.

Vstupenky v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour, knihkupectví KANZELSBERGER a síti prodejen BONTONLAND.

A zde je malá ochutnávka:

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *