Vyhoukaná Sowa zve na křest nového CD

Kapela Vyhoukaná SOWA, jedna z nejosobitějších formací východočeské hudební scény, vydává nové CD Jsem blázen do tvý holky!. Do pražské Baráčnické rychty ho přijede pokřtít kytarista, skladatel a zpěvák známé skupiny České srdce Michal Šenbauer.

blázenKapela Vyhoukaná SOWA představí dlouho očekávané album Jsem blázen do tvý holky! ve čtvrtek 5. února v pražské Baráčnické rychtě. Dále vystoupí pražská kapela PayaNoia s úžasnou zpěvačkou a bubenicí Pájou Táboříkovou.

Vyhoukaná SOWA vznikla v roce 1994. Dodnes si udržela charakteristický zvuk a nápadité texty. Koncertuje v klubech a na festivalech po celé republice. Na jaře roku 2003 spatřilo světlo světa debutové album Parfémy a v roce 2006 vznikl videoklip k písni Bombardér, který běžel i na hudební stanici Óčko. Druhé CD Namaluj číču! kapela vydala v listopadu roku 2008. Veselá instrumentálně-vokální úderná hudba. Kořeny v rythm&blues, větve ve funky. Texty vesměs o požitcích (kouření, jídlo, sex, mýdlo)… Veselí i tragičtí hrdinové zmítající se ve víruživota…

Bližší informace najdete na www.sowa.cz
.