Menu stránek
Menu kategorií
Vyražte NAFEST a přispějte dobré věci

Vyražte NAFEST a přispějte dobré věci

Multižánrový charitativní festival probíhající od 15. – 16. 8. 2014 zve svým pestrým programem návštěvníky všech věkových kategorií na unikátní zážitek, který se koná v Chlumci. Vstupné je zdarma, výtěžek z dobrovolného vstupného půjde na konkrétní projekty, tj. na pomoc dětem s určitým fyzickým omezením pod záštitou neziskové organizace Charita v Ústí nad Labem.

nafest-9bez-textuZe světa hudby budou účinkovat nejen známé kapely, prostor dostanou také místní zpěváci a zpěvačky. Program je zajištěn od odpoledních hodin do časných ranních hodin. „Hudba se bude linout do kraje ze dvou podií. Na hlavním podiu vystoupí například Yzo Gang, MessenJan, Pilsnel skills, Kelevera, Cuppela, Tryskáči, Young Selektazz, Mek Mehon, Prch, Space boy, Mattgr, Kfc, Casper, nebo Kelevera,“ sdělil Tomáš Hart, hlavní organizátor festivalu.

Z velké dálky nejsou ani členové formací Distant Muzik a Destroy Self, dále pak Pechy a Motla z Mostu. Na druhém podiu budou hrát DJ’s, jako třeba Sony, Travis, Robob, Fefe svoje sety pojedou až do rána. Součástí festivalové zábavy bude mini U rampa, box nebo streetball. Soutěživci ve stolním fotbálku, diablu nebo hakisáku budou mít o zábavu také postaráno. K dispozici budou žonglérské hry, herní zóna, odpočinek bude zajištěn v Kousr Chill out zóně, nemluvě o čajovém koutku.
Přijeď na NAFEST a poznej, jaké to je si na fest užít léto!

Co Tě čeká?!

HUDBA! K tomu všemu STANOVÉ MĚSTEČKO ZDARMA a VSTUPNÉ RYZE DOBROVOLNÉ, jehož výtěžek poputuje k Oblastní charitě Ústí nad Labem. Přijď podpořit partu lidí, která se snaží dění na severu Čech změnit.

Veškeré další info: WWW.NAFEST.INFO nebo https://www.facebook.com/NAFESTCZ

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 5 =