Menu stránek
Menu kategorií
Winter Arena 2015 odtajňuje kompletní lineup

Winter Arena 2015 odtajňuje kompletní lineup

Unikátní zimní festival Winter Arena ohlášuje finální podobu svého lineupu. Již dříve se objevovala jména headlinerů Zomboy, Loo And Placido, Loadstar nebo Foreign Beggars a nyní jsou všechna jména kompletní.

WinterArena2015FBVelká jména Zomboy, Loo And Placido, TC, Foreign Beggars, Loadstar, Neonlight doplní  pro velký úspěch, který zaznamenali na loňském ročníku, tuzemští zástupci a garanti skvělé párty Skyline a projekt Jäger Vibes – DJ Akvamen a Rae Montana – kteří přivezou DJský set kombinovaný s live drum setem, Suki vs. Pixie, Bifidus Aktif vs. Akira, Twisted Minds a žívý set předvede Ollie Torr a k celému lineupu se připojí i Bass Drop Crew.

Ale to samozřejmě není všechno co Winter Arena nabízí, hlavní součástí celé akce je SNB a FREESKI contest. Po loňské vydařené premiéře závodu ve slopestylu budeme letos sledovat tuto disciplínu znova. A pozor, tento ročník mají jezdci dvojnásobnou motivaci v podobě prize money 80 000 Kč! Samozřejmě také nesmíme zapomenout na oblíbenou disciplínu Best trick. Hlavní závod je pro letošní rok připraven na sobotní den. Neděle pak patří divákům a široké veřejnosti, pro něž jsme připravili Public contest. Denní program doplní partička Freeride.cz s jejich sérií Just ride! Podrobnější informace o SNB a SKI contestu čekej brzy.

Velký svátek adrenalinového sportu jako je snowboarding a freeskiing se opět odehraje na festivalu Winter Arena 2015. Po loňské vydařené premiéře závodu ve slopestylu budeme letos sledovat tuto disciplínu znova. Pozor, jezdci mají tento ročník dvojnásobnou motivaci a to prize money 80.000 kč ! Samozřejmě nesmíme zapomenout na oblíbenou disciplínu jako je Best trick ! Hlavní závod je pro letošní rok připraven na sobotní den. Neděle pak patří divákům a široké veřejnosti a pro ně jsme připravili Public contest !

Jednodenní vstupenky jsou pořád k dostání za 590 Kč v sítích GoOut.cz a Ticketpro.cz a víkendové výhodné balíčky zahrnující vstup, ubytování a dopravu na místě začínají už od 2000Kč.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 − 2 =