Menu stránek
Menu kategorií
Winter Arena slibuje vrchol zimní sezony

Winter Arena slibuje vrchol zimní sezony

Datum, které mají ve svém kalendáři milovníci elektronické hudby a snowboardů a freeski se nezadržitelně blíží. Druhý ročník unikátního zimního festivalu Winter Arena se odehraje 20.–22. února ve skiareálu Klínovec. A letos je vážně na co se těšit. Účast přislíbily špičky světové elektronické scény – britové Zomboy, Foreign Beggars, TC nebo Loadstar, francouzské mashup duo Loo & Placido a německá neurofunková dvojice Neonlight. Domácí scénu zastoupí Skyline, kteří se již úspěšně představili na loňském ročníku. To však zdaleka není všechno, lineup festivalu nabízí mnoho dalších jmen, která se postarají o to, aby na Klínovci nikdo nešel spát.

WinterArena2015FBAle to neznamená, že nebude, co dělat přes den. Součástí festivalu jsou i SNB a Freeski závody o prize money 80 000 Kč, kterých se zúčastní nejen nejlepší domácí ale i světoví jezdci. To vše na skvěle připraveném snowparku od Maximal Animal.

Contest doplní množství doplňkových aktivit, které zaručí, že se návštěvníci Klínovce nebudou tento víkend nudit ani minutu. Zdarma otestovat prvotřídní zimní výbavu bude možné v rámci Just Ride serveru Freeride.cz, milovnící jídla si přijdou na své v Gastro sekci a ti unavení se mohou uklidit do Red Bull Ice Baru nebo do teplé Liščí nory s horkými nápoji zdarma.

Lístky mizí závratnou rychlostí a ještě rychleji mizí omezené ubytovací kapacity, které Klínovec poskytuje. Využijte proto co nejdříve možnosti koupě balíčku, který obsahuje jak lístek na oba dva dny festivalu tak i ubytování v blízkosti areálu a případně i skipas. Balíčky jsou k dostání již od 2020 Kč. Místa mimo docházkovou vzdálenost budou obhospodařena festivalovou kyvadlovou dopravou.

Veškeré info týkající se programu i praktických informací najdete na www.winterarena.cz.

Balíčky je možné objednávat na www.winterarena.cz/balicky, samostatné lístky pak v sítích GoOut.cz a Ticketpro.

Jste připraveni? Zbrusu novou videoupoutávku sledujte zde: http://youtu.be/nXg5xXl9yCY

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − 14 =