Adele plánuje duet s Beyoncé

Adele patří mezi nejúspěšnější zpěvačky současnosti. V rozhovoru pro francouzské rádio NRJ prozradila, že Beyoncé obdivuje od svých 11 let.

„Myslím si, že její práce jako umělkyně a zpěvačky je záviděníhodná s ohledem na délku její kariéry a to, jak stále dokáže růst, ale převážná část mé inspirace pochází ze starší hudby, kde jsou bohužel všichni mrtví,“ uvedla Adele na adresu spolupráce obou umělkyň.

Obě zpěvačky plánovaly spolupráci již minulý rok, ale Adelina operace krku vše zkomplikovala a společný projekt odsunula.

Na téma nového studiového alba Adele uvedla, že na něm pracuje, ale že to chvíli potrvá. Zpěvačka prý potřebuje trošku oddychu a věnovat se také svému životu. Zdůraznila, že mezi prvním a druhým albem měla přestávku 2 roky a že tentokrát to bude také tak.

Na druhou stranu však také slíbila, že se fanoušci mohou ke konci roku těšit na zcela nový singl. Britská stanice BBC proto okamžitě rozjela spekulace o tom, že by mohlo jít o ústřední píseň k nové Bondovce Skyfall, která má premiéru letos v listopadu.

Tak uvidíme…

Zdroj: Billboard

Rubriky