Menu stránek
Menu kategorií
AVIDITY FOR… budou bojovat ve finále soutěže Múza

AVIDITY FOR… budou bojovat ve finále soutěže Múza

Úspěšný rok zažívají plzenští AVIDITY FOR… Metalová úderka se může pochlubit nabouchanou koncertní soupiskou a třešničkou na dortu je postup do finále kultovní soutěže Múza, které se uskuteční 12. června tradičně v plzeňském klubu Pod Lampou.

avidity for promo„Máme z toho velkou radost! Samozřejmě jsme postup náležitě oslavili. Moc děkujeme všem fanouškům za podporu,“ řekla manažerka kapely Marcela Nováková.

AVIDITY FOR… v posledních měsících nakopl nový bubeník Lukáš Koršes Korschinský, kterého si spoluhráči nemohou vynachválit: „Musíme říct, že naši muziku svým uměním a skvělými nápady oživil. Je to pecka.“

Kapela momentálně maká na nových skladbách, které se v brzké době objeví v koncertním setlistu. „Čekají nás akce s kapelami, jako jsou Arakain, Matahari nebo Hand Grenade. Na všechny se moc těšíme a určitě si to maximálně užijeme,“ dodala Marcela Nováková. Za dveřmi už také čekají nové webové stránky, které by měly být spuštěny v blízkých dnech. „Vypadají moc dobře! Doladíme pár detailů a uvedeme je mezi lidi,“ zmínili AVIDITY FOR…

Kapela vznikla před pěti lety po ukončení smečky Arbes. Žánrově se AVIDITY FOR… dotýkají symfonického metalu, přičemž texty jsou v češtině. Debutové promo vzniklo v roce 2010. O tři roky později na ně navázal videoklip ke skladbě In memoriam.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *