Menu stránek
Menu kategorií
Bombs from heaven prozrazují, co je nového

Bombs from heaven prozrazují, co je nového

Brněnská punk rocková kapela Bombs from heaven, kterou nedávno opustil kytarista Jimmi Ripper, přichází s novinkami.

Po Jimmiho odchodu jsme vyhlásili konkurz, s jehož šířením nám pomohlo nečekaně velký množství kamarádů i hudebních zinů přes FB profily. Ozvalo se nám několik adeptů, nicméně v podstatě automaticky jsme se rozhodli pro Stenliho Rocxe , ex-kytaristu slovenských Street spirit, nebo Kaktus, no a po několika zkouškách bylo jasné, že to byla dobrá volba. S Jimmim, který se rozhodl věnovat naplno své autorské kapele Black Burley, se rozcházíme samozřejmě v dobrým a přejeme mu hodně štěstí. Black Burley jsou skvělí.

Během tohoto období jsme ještě stihli natočit naše nový ep „God save the bombs„, ať máte něco aktuálního do svých ipodů a zároveň i jako ukázku, na co zhruba se můžete těšit na naší druhé desce. Na EP najdete 2 singly z nichž jeden vyjde pravděpodobně i na vinylu na splitu s Radio dead ones, Street poison a 21 stories! EP „God save the bombs“ můžete stahovat na kapelním bandzone profilu: http://bandzone.cz/bombsfromheaven, samozřejmě zdarma!

Momentálně máme malou pauzu, během které se nášemu basákovi a jeho ženě Míše narodí syn, gratulujeme!!! Současně dáváme dohromady skladby pro druhou desku Bomb! Od konce dubna už máme zase nabito. Čekají nás kluby a vyjímečný akustický koncertní  minitour s The Unholy preachers a rakouskýma 21 stories! Po prázdninách, během kterých se ukážeme na několika festivalech zase svištíme snad do každýho klubu v Čechách a podíváme se několikrát do Německa. Těšíme se na vás hlavně a především na koncertech!

Vaše Bomby!!

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × one =