Butterfly Kiss představují nový videoklip ke skladbě Unusual

Havířovští BUTTERFLY KISS se nenudí. Naopak! Pár měsíců po vydání alba Pop Core kapela přichází s novým singlem Unusual, ke kterému rovnou pořídila i videoklip. Nová skladba ukazuje BUTTERFLY KISS v jemnějším světle. Je příjemná, nikam se nehrne a má hitové ambice. „Pop/rockovou Unusual jsme si napsali pro radost. Je to pohodička,“ usmívají se muzikanti.

Singl, jenž si můžete poslechnout třeba na www.bandzone.cz/butterflykiss, vznikl opět ve studiu Art Vox, se kterým kapela spolupracovala už v minulosti. Ačkoliv Unusual pokračuje v trendu minulé desky, tedy v postupném vzdalování se tvrdým kořenům, kapela upozorňuje, že se údernějších kytar v žádném případě nevzdává. Nová dlouhohrající deska je sice ještě v nedohlednu, ale BUTTERFLY KISS mají jasno v tom, že na ní budou jak ostřejší skladby, tak i balady či progresivnější kusy. „Nechceme ale nic uspěchat,“ dodává kytarista Standa Ferko.

BUTTERFLY KISS mají plno energie. Snaží se neustále tvořit, koncertovat a posouvat vlastní hranice. Na scéně jsou teprve od roku 2010 a už mají v zádech dvě dlouhohrající fošny, přičemž tu první vydal Popron Music. Kapela se také nebojí do své tvorby investovat – mastering desek vznikal ve světově uznávaném Finnvoxu.

Butterfly Kiss