Menu stránek
Menu kategorií
Duran Duran natáčí novou desku

Duran Duran natáčí novou desku

Skupina Duran Duran vydala v roce 2010 studiovou desku s názvem All You Need is Now a dokázala, že jí to stále jde a její hudba má sílu. Možná i proto jsou Duran Duran opět ve studiu a připravují nové studiové album, ke kterému přizvali Johna Fruscianteho (Red Hot Chili Peppers) a producenta Marka Ronsona.

DuranDuranAčkoli se jedná již o 14. album této kapely, nenechávají Duran Duran nic náhodě. Producent Mark Ronson rozhodně patří mezi nejlepší v oboru a jeho práce hovoří za vše. Produkoval hudbu na alba jako Back to Black od Amy Winehouse, Alright, Still od Lily Allen, 19 od Adele, Off With Their Heads od Kaiser Chiefs a New od Paula McCartneyho.

Svůj podíl na novém albu bude mít i bývalý kytarista skupiny Red Hot Chili Peppers John Frusciante. A přestože Duran Duran chtěli tuto spolupráci utajit než bude to pravá chvíle, nepodařilo se a museli jít s pravdou ven již nyní.

„Ano je to pravda,“ uvedli Duran Duran ve svém oficiáním prohlášení. „Neuvěřitelně talentovaný John Frusciante pracoval na naší desce ze své rodné Kalifornie. Písně putovaly přes oceán tam a zpátky přes internet a výsledek je úžasný. Jsme Johnovými fanoušky a je nám ctí, že se na naší desce podílel. Zatím nemáme žádné plány, aby se k nám John připojil na truné, ale jeho kytary zní naprosto úžasně.“

Zdroj: Noise11

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − fifteen =