Menu stránek
Menu kategorií
Fleetwood Mac se příští rok vrátí na pódia

Fleetwood Mac se příští rok vrátí na pódia

Legendární skupina Fleetwood Mac se v roce 2012 vrátí na koncertní pódia. Ovšem bližší detaily se zatím nikdo nedozvěděl.

„Jako skupina jsme totálně nezorganizovaní, nevím, co vám říct,“ smál se Mick Fleetwood v rozhovoru pro časopis Billboard. „Víme jen, že příští rok budeme koncertovat a že musíme začít zkoušet. Všichni se ale na turné těšíme, vyrazit na šňůru bychom měli na začátku příštího léta.“

Zpěvák a kytarista skupiny Lindsey Buckingham dodává: „Zatím jsme se ani nesešli. Musíme počkat a na začátku příštího roku si sednout a dát dohromady termíny.“ Sám Lindesy má totiž v poslední době napilno, neboť propaguje své nové solové album Seeds We Sow. Stejně je na tom i Stevie Nicksová, která vydala v květnu album In Your Dreams. „Uvažovali jsme i o novém albu od Fleetwood Mac před začátkem turné, ale podle Micka je to téměř nemožné s ohledem na čas,“ dodal Lindsey.

„To, co můžeme udělat než vyrazíme na turné je složit 3 až 4 nové písně,“ vysvětlil Mick. „Na celé album skutečně bohužel nemáme čas, je to sice ostuda, ale několik nových písní bychom zvládnout mohli.“

Fanoušci se však jistě na koncert vypraví, konec konců mají na výběr z nepřeberného množství písní, které Fleetwood Mac vytvořili za svou 44  letou existenci. Navíc řada z nich dosud nebyla zahrána naživo nebo nejsou tolik  známé, tudíž mohou znít jako nové. A navíc kapela si pro ně určitě připraví to, co mají rádi.

Zdroj: Billboard