Menu stránek
Menu kategorií
Geoff Tate oznámil nové Queensrÿche

Geoff Tate oznámil nové Queensrÿche

Geoff Tate se v červnu stal bývalým členem rockové skupiny Queensrÿche, poté, co ho ostatní členové ze svého uskupení vyhodili.  Ovšem Geoff se nevzdává a oznámil vznik nové skupiny.

„Dneska je nový den a já mám radost, že mohu oznámit nové Queensrÿche,“ uvedl Tate na svém Facebooku. „Připojili se ke mně Rudy Sarzo, Bobby Blotzer, Glen Drover, Kelly Gray a Randy Gane. Společne se vydáme na novou hudební cestu, která bude mít daleko větší rozsah, než kdy měli Quennsrÿche.“

V současné době navíc probíhá i soudní spor o používání názvu Queensrÿche, neboť právo na něj mají všichni 4 zakladatelé skupiny. Tate proto se svou manželkou, bývalou manažerkou kapely podal žalobu na to, že ho jeho kolegové z kapely vyhodili ilegálně a že nesmějí používat název Queensrÿche.

Fanoušci asi těmito tahanicemi nadšení nejsou, ani tím, že na sebe obě strany házejí špínu a hovoří o rozchodu jinak. Jisté je jen to, že se mohou rozdělit na dva tábory, na ty, kteří budou následovat originální trio s novým zpěvákem a nebo Tatea a jeho novou skvadru, která jistě brzy připraví nějaký ten hudební materiál.

Zdroj: Billboard, Facebook

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *