Menu stránek
Menu kategorií

Guns ‚N Roses možná zahrají v originálním složení

Vypadá to, že se ještě alespoň jednou sejdou všichni původní členové skupiny  Guns ‚N Roses. Mělo by se tak stát u příležitosti uvedení kapely do Rock and Rollové síně slávy, které se uskuteční 14. dubna 2012 v Clevelandu.

Informaci médiím potvrdil klávesista Dozzy Reed: „Vím, že celá originální kapela tam bude. Nevím, co přesně se tam přihodí. Ale jsem si jistý, že budeme všichni spolu a bude to bomba. Půjdu do toho s čistou hlavou, vděčností a vážností.“

Nikdo však přesně neví, zda v rámci ceremionálu skupina i vysoupí. Bubeník Steven Adler o tom jednoznačně pochybuje, zatímco Reed uvedl, že o tom zatím ještě nejednali.

Kapela však nadále koncertuje a od poloviny května ji čeká další dávka vystoupení. Dokonce se proslýchají i zvěsti o vzniku nového alba.

„Uvidíme, co se stane,“ řekl na tuto otázku Reed. „Já jdu vždy s davem. Stále nahrávám, takže pokud se to stane, bude to paráda. Rád a kluky vymýšlím hudbu. Plus nám zbylo dost materiálu, který se nevešel na předešlou desku (Chinese Democracy, pozn. redakce). A z toho, co si pamatuju, tam byly suprové písničky. Doufám jen, že se zase vynoří a bude to fungovat.“

Zdroj: Billboard

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =