Menu stránek
Menu kategorií
JamRock reaguje na boj o fanušky s Rock For People

JamRock reaguje na boj o fanušky s Rock For People

Posun Rock for People do tradičního termínu dalšího velkého festivalu JamRock, je poměrně netradiční postup, ale divák na něm získá. „Stále ještě se spousta diváků i kapel ptá, co my na to, že do dávno vyhlášeného termínu nastoupil ještě jiný festival. Po prvním rozčarování, protože se známe a dosud jsme si vždy vycházeli vstříc, jsme nakonec dospěli k názoru, že se s tím musíme popasovat v rovině fér a udělat JamRock co nejlepší. Naštěstí nám vyšli vstříc jak partneři, tak všechny okolnosti kolem a podařilo se sestavit dosud asi nejnabitější line-up a plno dalších atrakcí kolem, včetně kompletního výčtu toho nej z českých kapel, skvělých zahraničních kapel, ale i dalších divadel, bavičů, kouzelníků, světelné show a mnoha zábavy, která na JamRocku ještě nikdy nebyla a nebývá v tomto množství a kvalitě ani na jiných festivalech u nás,“ říká dramaturg Libor Pavlata.

JamRock2015JamRock přidal celý nový „vložený“ festival ve velkém stanu pro fanoušky elektroniky – JamDANCE, který nabídne v pátek drum and bass a v sobotu taneční trance a house resp. EDM, vloni velmi úspěšný JamFOLK s největšími stálicemi folk a bluegrass music a Jamík pro děti s úplně samostatným programem a certifikovaným hlídáním dětí. Celkově bude na JamRocku 6 plnohodnotných pódií, nové extravagantní stavby barů, poprvé kino a spousta dalších novinek. Zároveň se celý areál ještě zvětší, aby se všichni pohodlně vešli.

„Teď, když se věci začínají krystalizovat a my vidíme zájem v podobě koupených vstupenek, tak zjišťujeme, že si vlastně vůbec nevadíme. Že JamRock je pro diváky, kteří mají rádi, když je festival trochu jinak, mají raději české kapely včetně mnoha nových od rocku, přes punk, ska, metal až po elektroniku. Zároveň očekávají od festivalu maximální zábavu a taky čistotu a to vše za příznivé ceny, které neschovávají žádné skryté další náklady v podobě drahého parkovného, které máme za 50Kč na celé 3 dny, drahého piva, které máme za 29Kč nebo stanového městečka, jež je letos – nově se sprchami a dalším servisem – v ceně vstupenky atd…,“ konstatuje Pavlata.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *