Menu stránek
Menu kategorií
K novému singlu Spíš natočili jilemničtí Koneckonců i videoklip

K novému singlu Spíš natočili jilemničtí Koneckonců i videoklip

Závěr roku 2013 byl pro rockovou partu KONECKONCŮ z Jilemnice poměrně hektický. Kapela ve studiu kuchtila svůj nový singl s názvem Spíš, který naváže na loňskou nahrávku Je to tak. Aby toho nebylo málo, rozhodli se kluci natočit ke své nové hitovce rovnou i videoklip. Těšit se můžete na další příjemnou písničku na pomezí rocku a popu!

Koneckonců„Premiéra nového klipu se uskuteční na našem webu www.koneckoncu.com, a to v neděli 12. ledna od 17 hodin,“ informuje zpívající kytarista Jan Holeček. „Následně video zveřejníme na kanálu Youtube a také na Bandzonu.“

Novinku nahrál Jan Chadim, přičemž o mix a mastering se postaral Milan Lamač ze studia Hitmakers. Kromě nahrávky pořídila kapela ke konci roku i sérii nových promo fotek, které taktéž naleznete na jejích oficiálních stránkách.

Historie KONECKONCŮ sahá až do roku 2004, kdy se sešla parta nadšenců, která měla stejný cíl – dělat muziku. Debutové album přišlo ale až o šest let později. Deska s názvem Začátek představila vyzrálou kapelu s vlastní tváří, tahem na branku a schopností napsat slušný hit. Ostatně skladba Touha rotovala hned v několika rádiích.

Z hlediska živého vystupování patří KONECKONCŮ k aktivnějším kapelám. V lednu je můžete vidět například v Liberci, Tanvaldu či Kolíně.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *