Menu stránek
Menu kategorií
Kapela F.O.B. se dvěma bubeníky!!

Kapela F.O.B. se dvěma bubeníky!!

Po měsících hledání náhrady za odchodivšího bubeníka Mártyho došlo k situaci, kterou nikdo nečekal. Kapela se domluvila na spolupráci hned se dvěma bubeníky! Nejde o žádné začátečníky, ale o zkušené hráče. Krátká perioda v historii kapely bez bubeníka tedy končí.

fob2APrvním z nich je mladý talent Peter Hataš, který doposud působil v kapelách lokálního významu. V současné době studuje hru na bicí na Plzeňské konzervatoři.  Hře na bicí se věnuje už od 6 let.

Druhým je naopak ostřílený borec, známý především z účinkování v kapele Čechomor nebo svého Youtube profilu (http://youtube.com/user/Sasino14) – Patrik Sas. Hře na bicí se věnuje od svých 12 let a postupně studoval na Janáčkově konzervatoři, v New Yorku nebo Los Angeles u takových jmen jako Jojo Mayer, Billy Ward nebo Thomas Lang.

V současné době kapela propaguje své čerstvě vydané album „Reap What You Saw“, které vyšlo u labelu MetalGate v březnu jako speciální příloha časopisu Spark. Nejbližší koncert v plné sestavě se odehraje už tento pátek 14.6.2013 na Metalgate Czech death festu v Červeném Kostelci. Další koncerty najdete na stránkách kapely www.fob.cz.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − twelve =