Menu stránek
Menu kategorií
Láďa Křížek a jeho Kreyson je skutečně zpět! Premiéra Kreyson dopadla na výbornou!

Láďa Křížek a jeho Kreyson je skutečně zpět! Premiéra Kreyson dopadla na výbornou!

Hned první koncert Kreyson v rámci tour Návrat Krále v Karlových Varech přesvědčil, že Láďa Křížek a Kreyson je zpátky. Pěvecký výkon Ladislava Křížka a jeho kapely Kreyson v téměř vyprodaném Lidovém domě v Karlových Varech dosvědčil vynikající formu zpěváka i jednotlivých členů kapely – dlouholetého souputníka Ládi Křížka již z dob Vitacitu Luďka Adámka, “dřevorubce” a současného dvorního kytaristy Radka Reddyho Kroce, kytaristy Petera Boška (který hostuje s Ivou Frühlingovou) či vynikajícího bubeníka Michala Daňka (kterého můžete vidět také v doprovodné kapele v pořadu Jana Krause Uvolněte se prosím)

KreysonKoncertLáďa Křížek a Kreyson jsou na tour ke své nové desce Návrat Krále, kterou natáčeli ve Švédsku a obal maloval světoznámý malíř Mark Wilkinson z Velké Británie, který maluje obaly pro takové kapely jako Judas Priest, Iron Maiden, Bon Jovi a další.

Jedinečnému koncertnímu show vévodí socha Archnaděla Michaela, kterou zhotovil sochař Jan Jírovec, který vyrobil sochy pro takové filmy jako Narnia či Vetřelec vers. Predátor a další. Koncert vyjadřuje boj mezi dobrem a zlem a hlavní roli představuje Archanděl Michael.

Vstupenky na další koncerty jsou zatím ještě k dostání v předprodejích.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − ten =