Menu stránek
Menu kategorií
„Měsíc po vydání alba křtíme a vypouštíme nový singl Hero,“…vzkazují Portless

„Měsíc po vydání alba křtíme a vypouštíme nový singl Hero,“…vzkazují Portless

Debutové album New Ride kapely Portless – čtyř bývalých členů Support Lesbiens v čele s Kryštofem Michalem, ještě nestihlo vychladnout a už se ho tahle parta chystá pokřtít. Stane se tak v rámci Komerční banka New Ride tour, které zavítá do tří největších českých měst.

PortlessCD„Už se nemůžu dočkat a těším se jak malý kluk. Je to naše první turné a přitom minimálně dvacáté,“ říká s nadšením Kryštof Michal. Portless měli léto plné festivalů s velice pozitivními reakcemi publika. „Chceme energii, která doprovázela naše festivalová vystoupení, několikrát znásobit a dokázat fanouškům, že na naše koncerty se vyplatí chodit,“ přidává bubeník Zbyněk Raušer. Těsně před prvním koncertem v pražském Lucerna music baru se kapela rozhodla vypustit druhý singl z desky, který nese název Hero.

„Je to hodně silná a chytlavá věc, která mě na desce baví snad nejvíc,“ popisuje nový singl baskytarista Jan Daliba. Hero bude mít exklusivní premiéru 7. 11. 2013. Desku New Ride pokřtí v každé zastávce turné zástupce humanitární organizace UNICEF ČR, které skupina Portless věnovala píseň s názvem Run Away. Navíc část výtěžku z prodeje alba podpoří vzdělávací programy UNICEF. „Velmi si vážíme podpory Portless, jelikož je to poprvé v historii Českého výboru pro UNICEF, kdy mu byla věnováno hudební dílo,“ říká ředitelka organizace Pavla Gomba.

Komerční banka New Ride tour:
  • 12. 11. Praha – Lucerna music bar
  • 19. 11. Ostrava – Fabric music club
  • 20. 11. Brno – Metro music bar

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 1 =