Menu stránek
Menu kategorií
Nahrávají Rolling Stones novou desku?

Nahrávají Rolling Stones novou desku?

Letos slaví Rolling Stones 50. výročí existence a všechny zajímá jen jediné, jestli to rockoví pardálové oslaví vydáním nového studiového alba.

Skupina se k tomu zatím nijak oficiálně nevyjádřila, ale novináři a fotografové je sledují na každém kroku a podle jejich posledních úlovků to vypadá, že by se fanoušci nové placky skutečně dočkat mohli.

„Stouni“ byli minulý týden spatřeni v Paříži v tamním nahrávacím studiu a o několik dní později uveřejnil na Twitteru Mick Jagger svou fotografii ze studia se slovy, že se v pařížském studiu bavil.

Navíc je to již potřetí, co se skupina během několika mesíců sešla. Keith Richards v dubnu prozradil, že skupina procvičila všechny písně, že dělá něco jako hlavní údržbu. Jejich činnost navíc již přes 6 měsíců zaznamenává režisér Brett Morgen pro dokument, který by se měl ještě letos na podzim objevit na HBO.

V červenci se navíc Richards nechal slyšet, že s ostatními ze skupiny budou projednávat nahrávání a že on sám je určitě pro a že si umí opět představit sednout si Jaggerem ke stolu a složit nějaké novinky.

Ovšem to jsou vše jen dohady, fanouškům nezbývá než doufat, že se tak stalo a že v Paříži a jinde vzniká CD, které by bylo první studiovou deskou skupiny od roku 2005…

Zdroj: Rolling Stone

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *