Menu stránek
Menu kategorií
One Direction vyhlašují 1D Day na 23. listopad!

One Direction vyhlašují 1D Day na 23. listopad!

V současné době nejoblíbenější boyband světa, kapela One Direction, oznámila bezprecedentní celosvětovou akci – ‘1D Day’ – která dá jedinečnou příležitost všem fanouškům po celém světě, aby se stali součástí show One Direction, a to během sedmihodinového živého přenosu za účasti kapely. 1D Day se uskuteční 23. listopadu 2013.

OneDirection21D Day je úplně první akcí tohoto druhu, umožní lidem z různých zemí a časových pásem se interaktivně zapojit do dění kolem kapely, které se bude živě přenášet. Fanoušci se tak dostanou díky intimitě webchatu (v HD kvalitě) přímo  do blízkosti One Direction, což kapele pomůže spojit fanoušky z celého světa v jeden den a na jednom místě. Sedmihodinový přenos bude zahrnovat živé vystoupení kapely, speciální hosty, skeče s kapelou a fanouškovská videa z celého světa.

1D Day kampaň začíná dnes oznámením, že fanynky se budou moci stát významnou součástí celého přenosu a dostat se tak do vysílání po celém světě. Pro další informace musí fanoušci sledovat sociální média kapely (Google+, Facebook, YouTube, Twitter) a oficiální stránku celé akce: http://www.1dday.com/

K celé akci Liam říká: “1D Day je o tom, že chceme vrátit svým fanouškům vše, co pro nás za poslední tři roky udělali a jak nás podporovali. Když jsme tuto akci navrhli, ani nás nenapadlo, že dostaneme prostor pro živý přenos na CELÝ DEN – nemůžeme se dočkat!”

One Direction jsou momentálně na svém celosvětovém turné, jejich třetí studiové album ‘Midnight Memories’ vyjde 25. listopadu 2013.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − sixteen =