Menu stránek
Menu kategorií
Představujeme New Sound Orchestra!

Představujeme New Sound Orchestra!

New Sound Orchestra je královéhradecká kapela, jejíž inovativní přístup k propojování zdánlivě neslučitelných žánrů přináší vítané osvěžení tuzemské scény. Tento různorodý sextet, tvořený jedněmi z nejzkušenějších mladých umělců ve východočeském regionu, ve své tvorbě mísí klasickou hudbu, melodický drum and bass, liquid, funky a mnoho dalších vlivů.

NewSoundOrchřes ohromné rozpětí zakomponovaných stylů jsou New Sound Orchestra zvukově naprosto soudržní a přesvědčiví, a to především díky důmyslným aranžím jednotlivých nástrojů a do detailů propracovaným strukturám skladeb. Jejich produkce si zároveň uchovává jedinečnou atmosféru, kterou tvoří souhra na striktně analogových gramofonech míchaných vinylů, elektrické kytary, violy a saxofonu. Aby byl posluchačův smyslový zážitek co nejúplnější, dokresluje náladu svými vizuálními kreacemi i VJ. New Sound Orchestra se úspěšně podílí na popularizaci a dalším vývoji původně čistě elektronické hudby. Svým neotřelým projevem si tak získali přízeň už mnoha lidí, kterým konvenční drum and bass již nestačí. Příště jistě uchvátí i vás.

New Sound Orchestra je skupina zkušených hudebníků a Drum’n’Bass DJs, kteří kombinují elektronickou taneční hudbu se zvukem instrumentálního orchestru. V tomto spojení s hudebními nástroji kontrastují proti všem zvyklostem tradiční DnB scény a počítačových DJs.

Naďa Hůlková (DJ Nadja)
Matěj Pavlík (D-Dex)
Zdeněk Tománek (saxofon)
Jan Bauer (viola)
Jitka Jägerová (kytara)
Tomáš Vrabec (djembe, krin)
a Jan Husák (VJ ACE) …
Celkovou atmosféru akcí New Sound Orchestra umocňuje originální live video projekce z rukou zkušeného profesionála.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *