Menu stránek
Menu kategorií
Support Lesbiens končí!!! Vznikl PORTLESS!

Support Lesbiens končí!!! Vznikl PORTLESS!

Zpěvák skupiny Support Lesbiens Kryštof Michal se dnes oficiálně vyjádřil ke zprávě o konci této kapely. Zároveň nezapomněl fanoušky informovat o vzniku nového uskupení a o tom, kdy se mohou těšit na nové bližší informace.


Dnešní tiskové prohlášení Kryštofa Michala:

Je mi to velice líto, ale kapela Support Lesbiens tak jak ji znáte, končí! Poslední koncerty kapely se uskuteční v rámci právě probíhajícího turné v lednu až březnu roku 2013. Po dvaceti letech jsem se rozhodl ze Support Lesbiens odejít, uvést tím na pravou míru všechny dosavadní spekulace a jít dál jinou cestou. Stejně jako já takto učinili i tři ze čtyř zbývajících členů kapely, René Rypar (kytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Jan Daliba (basa). Společně jsme se rozhodli pokračovat dál a založit kapelu novou. Nyní již mohu oznámit, že její jméno je PORTLESS a zároveň Vás pozvat na její oficiální představení, které proběhne na tiskové konferenci dne 13. 12. 2012 v 11:00 v pražském Hard Rock Café.

Seznámíme Vás s aktuální činností kapely, s jejími plány na příští rok, představíme Vám nový web a sociální sítě, potažmo nový vizuál kapely. V neposlední řadě představíme nový management a budeme připraveni odpovídat na Vaše dotazy.

Kryštof Michal

Zdroj: Facebook

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 2 =