Menu stránek
Menu kategorií
Tobias Sammet svolává opět Avantasii

Tobias Sammet svolává opět Avantasii

Zpěvák německé metalové skupiny Edguy konečně oznámil novou desku jeho solového projektu Avantasia, která by měla vyjít na jaře příštího roku.

Koncept celého alba bude takový, na jaký jsou fanoušci této rokcové/metalové opery zvyklí. Půjde prý o nadčasovou pohádku, která navzdory svému fantastickému obsahu odpovídá tomu, co se děje v naší moderní době a společnosti.

Nové album vyjde, ačkoli Tobias sám chtěl tento projekt na jaře minulého roku ukončit. K návratu uvedl toto:

„Ačkoli nahrávání a koncertování s Edguy miluji, neuvědomil jsem si, jako moc Avantasii potřebuji, když jsem se rohodl ji ukončit. Nevěděl jsem, jestli někdy ještě bude nějaké album, ale nechtěl jsem ho dělat. Po celosvětovém úspěchu posledních studiových alb, vyprodané koncertní šňůře a spolupracemi s takovými dětskými vzory jako Alice Cooper, Klaus Meine, Rudolf Schenker, Eric Singer z Kiss atd. Jsem věděl, že nemůžu říci nic dalšího, co by už Avantasia neřekla. Ovšem o tom všem Avantasia není. Chci skládat víc hudby, chci vytvářet další fantastické světy, větší, výpravnější a lepsí. A poslech materiálu, který jsem připravil pro tento nadcházející projekt mi otevřel oči. Nejde to jinak, neudělám to. Mám pocit a jistotu, že to tak má být a bude!“

Zdroj: tobiassammet.com

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 6 =