Menu stránek
Menu kategorií
Venefica už za deset dní nabídne novinkový videoklip

Venefica už za deset dní nabídne novinkový videoklip

Rocková skupina Venefica natočila další videoklip ke skladbě ze druhého studiového alba Drowning Soul Syndrome, které vydala loni na jaře.

Venefica release party 2Jako první vypustila přesně před rokem do světa video k pilotnímu singlu Chains, se kterým slavila úspěchy nejen u tuzemských, ale také u zahraničních fanoušků. Druhý klip pořídila k úderné skladbě Embrace the Black, která na koncertech fanoušky doslova přivádí do varu. Natáčelo se koncem měsíce srpna v Praze i v pro kapelu domovské Olomouci.

Kromě muzikantů ze skupiny Venefica si tentokrát ve videoklipu zahrála mladá talentovaná herečka Daniela Procházková a také hvězda mezi českými parkouristy Jan Hanko, který toto pohybové umění prakticky ihned po natáčení odjel studovat do Dánska.

V traileru, jenž láká na videoklip ke skladbě Embrace the Black, se můžete podívat na některé z jeho neuvěřitelných až artistických kousků:

Veřejnou premiéru videoklipu Venefica spojí s koncertem, který se 19. října 2013 uskuteční v olomouckém U-klubu. Pódium zahřeje spřízněná formace Francis´ Drake. Od 20. října 2013 pak bude videoklip k dispozici také na YouTube stránce kapely.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 4 =