Menu stránek
Menu kategorií
Začal druhý ročník DJ soutěže ABSOLUT Hear Me

Začal druhý ročník DJ soutěže ABSOLUT Hear Me

Druhý ročník mezinárodní soutěže DJů za každou chvíli začne a záštitu nad akcí opět převzala značka ABSOLUT. Celá akce se bude odehráva po 4 různých polských městech a vítězové se mohou těšit na řadu atraktivních cen.

300x600_V3_mixcloudPokud byste se chtěli soutěže zúčastnit, musíte poslat svou přihlášku do 27. června 2014  na základě registrace na stránkách soutěže a následně publikovat svou nahrávku na stránkách Mixcloud. 30. června bude vybráno 8 semifinalistů, jež vybere porota ve složení Flirtini duo – Ment XXL a Jedynak, Maciek Prorok z Pioneer DJ a zástupců firmy ABSOLUT. Devátý semifinalista bude vybrán z deseti autorů uživateli internetu na základě největšího počtu Likeů na stránkách Mixcloudu z období od 28. května do 27. června 2014. Další hlasování bude probíhat i na profilu soutěže na Facebooku, kde budou fanoušci hlasovat od 30. června do 10. července.

Tři vybraní semifinalisté pak zahrají na 3 koncertech pořádaných ve 3 různých městech – 12. července v  Łódźi (Stara Hala Wytwórni Filmów Fabularnych),  27. července ve Wroclavi (Dziedziniec Arsenału) a 2. srpna a Katowicích (Muzeum Śląskie).

Velké finále se uskuteční 16. srpna 2014 v Gdaňsku (Centrum Stocznia Gdańska).

Semifinalisté se utkají ve speciálích battelech za naprostého ticha a jejich hudba bude hrát současně. Účastníci dostanou speciální sluchátka, na kterých si budou moci vybrat kanál podle toho, jaký DJ se jim bude líbit. Vítěze semifinálových kol tak určí počet lidí poslouchajících stejný kanál a hlasy poroty. Porota bude hodnotit techniku, výběr skladeb, dynamiku mixu, kreativitu a kontakt s publikem.

Do finále se dostanou 3 vítězní DJ z předešlých semifinálových kol.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 5 =