Přicházejí nováčci Last Time

Do světa šoubyznysu míří mladá pop-rocková kapela Last Time z Moravské Třebové. Před několika dny se jim podařilo natočit jejich první videoklip k písni Sendman a neunikli ani pozronosti hudební stanice Óčko, která o nich natočila reportáž a nebála se v jejich případě dokonce hovořit o jednom z největších hudebních objevů současnosti.

Začátek kapely se počítá od prvního koncertu, který se konal v roce 2007. Kapela ale tehdy vystupovala v úplně jiné sestavě než jako je ta dnešní. Současnou sestavu tvoří Libča (zpěv, kytara), Radim (Baskytara, zpěv), Pájis (Bicí, zpěv) a Ramon (kytara). Styl, který Last Time hrají se dá nazvat jednoduše rock, ale kluci uvádějí Pop-rock. Jejich texty jsou převážně v angličtině a hlavní tématikou je mír, láska a svoboda. Inspiraci hledají Last Time u svých idolů jako jsou Queen, Foo Fighters, Nirvana, Bon Jovi, Simple Plan a mnoho dalších. Hudbou, kterou hrají se snaží navodit atmosféru 70. let s moderními prvky.

Čtveřice mladíků se právě věnuje natáčení debutového alba ve studiu Bombjack a nemohou se dočkat, až v rádiích zazní jejich skadba Runaway, která je prý tak chytlavá, že už vás její refrén nikdy nepustí.