Menu stránek
Menu kategorií

Gotici Carpatia Castle představili nový klip ke skladbě Fantom Rabenstein

Mostecká gothic-rocková smečka CARPATIA CASTLE v žádném případě nezahálí. Koncem minulého roku vydala skvěle přijaté debutové album Laudanum a nyní se o slovo hlásí novou skladbou Fantom Rabenstein. K té vznikl i vůbec první oficiální videoklip kapely!

Fantom Rabenstein je ochutnávkou z nové řadové desky, kterou CARPATIA CASTLE plánují pro letošní rok. Jmenovat by se měla Černé století, a to podle písně, která již dnes tvoří jednu z nejoblíbenějších položek koncertního setlistu kapely. Videoklip, který natočila firma M.A.R.S. audio, vznikal hned na několika místech – v Městském divadle Žatec, na zámku Korozluky či farnosti Mariánské Radčice. O režii a střih se postaral Roman Sigmund. V klipu můžete ještě vidět kytaristu Václava Pazderu a klávesistu Milana Kubíka. Oba dva dnes již nejsou součástí CARPATIA CASTLE. Kytaru nyní obsluhuje Milan Ozzy Dubnička, který sbíral zkušenosti v klášterecké speed metalové skvadře Karpatie.

CARPATIA CASTLE okupují pódia tři roky. Mezníkem v historii kapely se stal rok 2013, kdy na post zpěvačky nastoupila Veronika Seidlová z pražských Raw, se kterou CARPATIA CASTLE natočila již zmíněnou fošnu Laudanum. Následovala řada koncertů, které měly velmi dobrou odezvu.

Carpatia Castle3

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *