Menu stránek
Menu kategorií
Sunshine feat. DJ Mike Trafik, Vladimir 518 – Du Dolů

Sunshine feat. DJ Mike Trafik, Vladimir 518 – Du Dolů

Rádi bychom vám představili zbrusu nový klip kapel Sunshine a PSH, které v netradičním pojetí představují legendární písničku PSH „Du Dolů“.

Nový videoklip s písničkou „Du Dolů“ byl natočen na začátku léta, kdy se skupina Sunshine na pódiu díky pilotnímu dílu projektu Gambrinus Excelent Connection sešla s DJ Mikem Trafikem a Vladimirem 518 z legendární skupiny Peneři strýčka Homeboye. Nevšední pojetí legendární písničky tak spojuje svět indie rocku a rapu.

„S ohledem na koncept, místo a nápad na spojení s kapelou Sunshine jsme vybrali z našeho playlistu právě track Du dolu. Skvěle zapadl do hudby, kterou Sunshine navrhli,“ prozradil za muzikanty DJ Mike Trafik. A dodal: „Reakce fanoušků byla už v klubu skvělá. O to víc se těšíme na video z koncertu. Záběry z živáku jsou autentický, maj svý kouzlo a hlavně atmosféru!“ Poslouchat ji tak mohou všichni fanoušci hudby a netradičních hudebních zážitků, kteří se s klipem mohou ponořit zpět do jedinečného večera.

Lídři hudební scény společným koncertem zahájili nový projekt Gambrinus Excelent Connection, v rámci kterého se propojují zdánlivě rozdílné hudební žánry, světy, témata a interpreti. „Při každé akci chceme fanouškům hudby dopřát něco netradičního, něco víc, než na co byli dosud zvyklí. V některých případech i hodně překvapivého,“ prozrazuje Pavel Podruh, organizátor projektu Gambrinus Excelent Connection. „V rámci nadcházejících akcí jsme se již nechali inspirovat i přáními a nápady veřejnosti, které se diskutují na našich facebookovských stránkách Gambrinus Excelent, či nám je přímo posílají. Nejen hudební veřejnost se má na co těšit,“ doplňuje Podruh.

1 komentář

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + 7 =