Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Big Sean – Praha

14.6.2015 @ 19:00 - 23:00

$520

Koncertní série Excelent Jukebox se opět může pyšnit zajímavým přírůstkem. Americký rapper Big Sean se totiž v rámci této série představí v pražském Lucerna Music Baru 14. 6. 2015. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketpro od pátku 13. března.

BigSeanBig Sean je ve světě rapu pojem – kluk z Detroitu, který neváhal jet před budovu rádia, kde dělal rozhovor Kanye West, aby mu vnutil své demo, který to dotáhl na celosvětově uznávaného rappera, který má na kontě tři alba a několik nominací a výher v prestižních anketách – Grammy, MTV, BET, Billboard. Právě jeho neodbytnost Westa zaujala a nakonec Big Seana zrekrutoval pro svůj label GOOD Music.

Big Sean navíc přiváží i novou desku s názvem Dark Sky Paradise, která vyšla 24. února 2015. Okamžitě po vydání se deska vyšplhala na vrchol žebříčku časopisu Billboard, a není se čemu divit , stačí zmínit jména jako Kanye West, Drake, Ty Dolla Sign, DJ Mustard, Ariana Grande nebo Travi$ Scott – ti všichni se na desce podíleli a pracovali.

Rozhodně je tedy na co se těšit, protože koncerty Big Seana jsou proslavené přívalem energie. Lucerna Music Bar se tedy bude otřásat v základech – už 14. 6. v rámci série Excelent Jukebox. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut a Ticketpro za 520 Kč plus poplatky.

Podrobnosti

Datum:
14.6.2015
Čas:
19:00 - 23:00
Cena:
$520
Rubrika Akce:

Místo konání

Lucerna Music Bar
Vodičkova 36
Praha, Česká republika

Rubriky