Reportáže

MetalGate Massacre vol.4: poločas základní části

MetalGate Massacre vol.4: poločas základní části

Ve čtvrtek 24. ledna 2013 pokračoval v pražském Matrix klubu čtvrtý ročník soutěže metalových kapel MetalGate Massacre svým druhým základním kolem, v jehož rámci se o hlasy diváků a tím i postup do semifinálové části utkala trojice soutěžních kapel složená z metalové formace Like Fool z Hodonína, thrash-hardcore kapely Seppuka z Českého Těšína a pražské hardcore-popového uskupení Attack The Hero.

Hip Hop Kemp 2012 obrazem

Hip Hop Kemp 2012 obrazem

Kromě článku s ohlédnutím za letošním Hip Hop kempem jsme pro vás připravili velký obrazový přehled z akce, z kterého můžete načerpat tu úžasnou atmosféru třídenního festivalu a pokud jste se zúčastnili, možná se na některých fotkách najdete.

Felfest – reportáž

Felfest – reportáž

V Dejvicích na „cool:aťáku“ (jak mu pro tyto účely přezdívají organizátoři z Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze) se ve čtvrtek 28.6. odehrála po všech stránkách povedená a zajímavá akce, tentokrát již třetí v pořadí. Jednalo se o felfest, klasický malý open air festival s nečekaně našlapaným line-upem a vstupem zdarma. Celé horké čtvrteční odpoledne jsme si tedy

Rubriky