MetalGate Massacre vol.4: poločas základní části

Ve čtvrtek 24. ledna 2013 pokračoval v pražském Matrix klubu čtvrtý ročník soutěže metalových kapel MetalGate Massacre svým druhým základním kolem, v jehož rámci se o hlasy diváků a tím i postup do semifinálové části utkala trojice soutěžních kapel složená z metalové formace Like Fool z Hodonína, thrash-hardcore kapely Seppuka z Českého Těšína a pražské hardcore-popového uskupení Attack The Hero. Ano, druhé základní kolo bylo pouze o třech kapelách, jelikož českobudějovická doom-death metalová skupina No Belief bohužel nebyla schopna vystoupit z důvodu urgentního pracovního výjezdu svého bubeníka, díky čemuž neměla kompletní sestavu.

Fanoušků se tentokráte sešlo kolem 150! Z toho 140 podpořilo právě tu svoji oblíbenou kapelu odevzdáním svého hlasu.

A jak to tedy dopadlo? Vítězem a zároveň druhým postupujícím do semifinále se stali Attack The Hero, kterým vyjádřilo podporu 89 hlasujících. Druhé místo získala Seppuka43 hlasy a bronzová pozice připadla kapele Like Fool8 hlasy.

Opět bychom rádi připomněli, že kapely, které nepostoupily, nemusejí ještě takzvaně házet flintu do žita. Stále probíhá SMS hlasování o Divokou kartu čtvrtého ročníku, díky které se dvě kapely dostanou rovnou do semifinálové části soutěže. Kompletní informace o Divoké kartě, včetně průběžných výsledků a návodu jak hlasovat, najdete na oficiálním webu MetalGate Massacre.

Dalším bodem na programu soutěže je třetí základní kolo, které proběhne ve čtvrtek 7. února 2013, opět v pražském Matrix klubu. Tentokráte se o vítězství utkají  ANIME TORMENT, SUNSET TRAIL, NO MISERY LEFT a SKLEPMASTER.

Začínáme v 20:00. Klub je pro diváky otevřen od 19:00. Vstupné je jako vždy zdarma!

Přijďte podpořit své favority. Těšíme se na Vás!  

Rubriky