Menu stránek
Menu kategorií
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Zrní + Sinuhet – Kladno

29.3.2013 @ 20:00 - 23:00

$120

ZRNÍ:
^^^^
Něžný artbrut. Dřevo, město, svaly, buchary. Jsme Zrní, kladenská kapela. Na hudbě nás baví si hrát, hudebně si povídat, komunikovat, jako prstama do vzduchu, jako lidi na ulici. Inspiruje nás cokoli: zvuky, zvířata, komiks, počítač, Poldovka. Vycházíme ze současný rychlý, elektronický doby, která přináší zvuky strojů, aut, měst, nový lidský pocity a situace, nový technický možnosti. A taky z lidový hudby, která jde z naší krajiny a ze zkušeností našich předků. Zpíváme česky. Na koncertech hodně pracujem s energií. Meditace i řev. Snažíme se být spontánní. Jednoduchost a přímočarost.

Je nás pět. Každej z nás má v tom strojku svojí roli, každej přináší svůj podíl a svojí typickou atmosféru. Zrní spolu hraje osm let, od roku 2001 pořád v tomtéž složení. Zpěv, housle, kytary, basa, bicí, flétna, popřípadě hrnečky, lžíce, kameny, samply.

Zrní je hra, kladenskej uhelnej zen.

Více na: www.zrni.cz

SINUHET:
^^^^^^
Pražská kapela založená v roce 2009 hudebníkem a textařem Milanem Urzou a klávesistou Michalem Mihokem, členy alternativní skupiny První hoře. V roce 2012 začíná Sinuhet pracovat na nové desce v pozměněné sestavě v čele se zpěvačkou Barborou Mochowou.

Kapelu v roce 2009 založili Milan Urza a Michal Mihok, kteří působí mj. v souboru První hoře. Sestavu doplnili bubeník Šimon Hajdovský (z kapely Akline), basista Jiří Hes (První Hoře) a především zpěvačka Barbora Mochowa.

V dubnu 2010 dokončil Sinuhet debutové promo album s názvem Zimní nebe ve studiu Svárov Lukáše Martínka a částečně ve studiu BIOTECH Ecsona Waldese. Album bylo smícháno a zmasterováno Ecsonem Waldesem ve studiu BIOTECH.

Po několika koncertech v původní sestavě (v níž se vystřídali baskytaristé Jakub Rolník a Jan Peš a klávesista Jakub Štýrský) se Sinuhet na více než rok zavřel ve zkušebně, připravoval nové skladby a vybíral postupně z asi šesti zpěvaček, než našel svou tvář a konečnou sestavu v čele s Bárou Mochowou, studentkou zpěvu na konzervatoři.

Více na: http://bandzone.cz/sinuhet

Vstupné 120,- na místě. Možnost koupit v předprodeji v Restauraci U České Lípy za 100,- !!!

Podrobnosti

Datum:
29.3.2013
Čas:
20:00 - 23:00
Cena:
$120
Rubrika Akce:

Místo konání

klub Poldofka
Petra Bezruče 1701
Kladno, Česká republika