Menu stránek
Menu kategorií
AC/DC vydávají nové studiové album ROCK OR BUST

AC/DC vydávají nové studiové album ROCK OR BUST

Dlouho očekávané nové studiové album kapely AC/DC, nazvané Rock or Bust, vyjde 28. listopadu 2014. Jedná se o první studiové album po dlouhých šesti letech, album bude obsahovat 11 nových skladeb a naváže tak na úspěch alba Black Ice, které debutovalo na 1. místě prodejních žebříčků v 31 zemích světa a prodalo se ho více než 8 miliónů nosičů. Rock or Bust se natáčelo na jaře letošního roku ve Warehouse Studio ve Vancouveru, produkce alba se opět ujal Brendan O’Brien a za mixážní pult usedl Mike Fraser.

ACDCRockPrvní uvolněná skladba Play Ball bude mít premiéru 27. září v rámci letošní Major League Baseball Postseason kampaně, kde poběží několik týdnů.

“Rock or Bust” bude prvním albem AC/DC v jejich 41leté historii, na kterém se nebude podílet zakládající člen kapely Malcolm Young. Jak již dříve kapela oznámila, ze zdravotních důvodů se Malcolm nemohl účastnit nahrávání a bohužel, vzhledem k jeho současnému zdravotnímu stavu, se do kapely již nevrátí. Nicméně AC/DC odjedou k novému albu světové turné během příštího roku a na uvolněné místy kytaristy nastoupí Stevie Young, synovec bratrů Anguse a Malcolma Youngových.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *