Menu stránek
Menu kategorií
Celine Dion na nové desce přiostří

Celine Dion na nové desce přiostří

Celine Dion připravuje první anglicky zpívané studiové album za uplynulých 6 let. Deska bude navíc patřit prý k tomu nejostřejšímu, co jsme od zpěvačky dosud slyšeli.

CelineDionBackAle nebojte se, Celine se na půdu jiného hudebního žánru nepustila. Jen se rozhodla, že trošu zapracuje se svým hlasem a díky tomu ji uslyšíme v takových polohách, na kterém u ní nejsme úplně zvyklí.

„Nemohu uvěřit tomu, co jsem slyšela,“ uvedla na adresu nové desky sama Celine. „Před několika lety bych to natočila více ve svém charakterictickém stylu, protahovala bych noty, takže je to pro mě velmi odlišné. Používám svůj ložnicový účes i hlas.“

Prvním singlem z desky je píseň Loved Me Back To Life, kterou Celine poprvé zazpívala během červencového koncertu v Quebecu.

„Asi před desti lety požadoval hudební průmysl to, kdo dokáže nějakou notu zpívat déle, nebo ji vytáhnout výše. Nikdo z nás nechtěl mezi sebou soutěžit a ani to dělat, ale chtěli to po nás. Nějak se to muselo vyvinout… nemohu se dočkat až budu tyto písně zpívat na pódiu.“

Samozřejmostí jsou i spolupráce s hudebními kolegy. A jména na Celinině albu jsou vskutku zajímavého složení – Babyface, Tricky Stewart, Play Production a Stevie Wonder.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *