Menu stránek
Menu kategorií
Debutové album BETWEEN THE PLANETS vyšlo nyní i na CD!

Debutové album BETWEEN THE PLANETS vyšlo nyní i na CD!

15. června vyšlo album „Immersion Into The Unknown“ pražského projektu BETWEEN THE PLANETS. CD mimo jiné obsahuje zbrusu novou skladbu „Flying Across The Stratosphere„.

BETWEEN_THE_PLANETS_PROMO_FOTO_FINAL_maleCharakter celé kolekce je převážně instrumentální, s důrazem na multižánrovost. Hudební mozaika je poskládána z ambientu, elektroniky, progresivního rocku, djentu či groove metalu a psychedelie. Lze zde zaslechnout i prvky ethna nebo vlivy klasické hudby. BETWEEN THE PLANETS tvoří pouze jeden člověk – muzikant a producent Martin „Spacosh“ Peřina. Ten debutové album o celkovém počtu 10 skladeb nahrál a zprodukoval kompletně ve svém domácím studiu. O mastering a mix většiny skladeb se postaral Ecson Waldes (Biotech Studio). Na albu se objevuje i několik hostů: na violoncello např. Karel Žďárský z kapel SOUSEDI a B4, Bára Lišková ala Flowe z kapely AKLINE (zpěvy) nebo Pavel Pavlíček (ex Už jsme doma), který přispěl vokály a kontrabasem.

Spacoshe lze kromě BETWEEN THE PLANETS zaregistrovat také v ambientně- psychedelickém duu SOUSEDI (kde hraje s již zmíněným Karlem Žďárským), nebo v alternativně popových AKLINE.

Album ve fyzické i digitální podobě je dostupné na: http://betweentheplanets.bandcamp.com.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *