Menu stránek
Menu kategorií
Erasure vydávají vánoční „temnou“ desku

Erasure vydávají vánoční „temnou“ desku

11. listopadu vydá skupina Erasure nové vánoční album Snow Globe, ovšem místo zvonečků, padajících vloček a přesladkých textů čeká na posluchače něco „temnějšího“.

ErasureSnowGlobe„O Vánocích už bylo napsáno vše,“ uvedl Vince Clarke ze známého dua. „Takže jsem si mysleli, že bude zajímavější, podívat se na druhou stránku těchto svátků. Pro mnoho lidí to není šťastné období.“

Album však kromě zcela nových písní samozřejmě nabízí i nové verze vánoční klasiky jako Silent Night a White Christmas.

„V okamžiku, kdy řeknete, že Erasure nahráli vánoční album, lidi napadne, jak to bude znít a minimálně skladby Make It Wonderful a Bells of Love tomu budou odpovídat, ale překvapivější je, že po hudební i textové stránce je tam temnota, která ty vánoční pocity vyrovná,“ uvedl manažer Erasure Michael Pagnotta.

K prvním dvěma singlům vznikly i videoklipy, které vyjdou tento a příští měsíc a jejich autory jsou animátoři stojící za vznikem filmu Ukradené Vánoce.

„Udělali naše loutky,“ uvedl Clarke.  „Videoklipy jsou docela temné. Podívejte se na klip k prvnímu singlu Gaudete a uvidíte.“
Album bude samozřejmě k dostání i v deluxe edici, kde kromě alba Snow Ball najdou fanoušci i bonusové remixy, nějaké speciální dárky a audio nahrávku zábavného videa, na kterém si Erasure oblékli dopovídající vánoční svetry, dali si sherry a hovořili o vánočních zážitcích a zazpívali si oblíbené vánošní písně. Video by mělo vyjít také, ale datum zatím nebyl stanoven.

Singl Gaudete vyjde na CD 1. prosince v podobě vánočního přání a informační servis fankulu Erasure bude mít na stránkách onlineový adventní kalendář nabízející zdarma ke stažení písně a další obsah týkající se nového alba po celý prosinec.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × one =