Jan Nedvěd představuje svou sólovou novinku Good Vibes!

Zpěvák a skladatel Jan Nedvěd vydal letos v červenci sólovou novinku Good Vibes. Netradiční krok mimo produkci hudební skupiny Bek Ofis má podobu skladby a videoklipu s nezaměnitelně pozitivní letní atmosférou.

GoodVibesSkladba Good Vibes vznikla zcela mimo produkci hudební skupiny Bek Ofis, kterou Nedvěd založil v roce 2002 a se kterou sklidil řadu úspěchů. Ačkoliv se novinka stylem blíží některým z předchozích hudebních počinů skupiny, přináší posluchačům něco navíc. Skladba v sobě spojuje esenci pohody, přátelství, optimismu a vibrující letní atmosféry a zároveň nepostrádá kvalitní hudební zpracování. Již během prvních týdnů své existence se novinka dočkala nevídaného zájmu díky spojení s televizní reklamou cestovní agentury Invia. Ta si skladbu Good Vibes vybrala právě díky jedinečné letní atmosféře.

Videoklip ke skladbě Good Vibes vznikl ve spolupráci s předním českým fotografem Janem Svobodou. Ten video poskládal z technicky velmi dobře propracovaných záběrů a odepřít mu nelze ani nezaměnitelnou hru s denním světlem. Po boku Jana Nedvěda si ve videoklipu zahrál Lukáš Lasák a modelky Kateřina Krobová a Klára Voráčková.

Rubriky