Menu stránek
Menu kategorií
Miloš Meier vydává první DVD!

Miloš Meier vydává první DVD!

Chladný profesionál? Ale kdepak, Miloš Meier je profík ohnivý a plný energie! Jeden z vůbec nejlepších českých bubeníků konečně vydává své nabušené DVD plné živelných beatů, které zdaleka není jen záznamem jeho skladeb a uznávaných bubenických workshopů, s nimiž objíždí republiku pod hlavičkou projektu „Drumming Syndrome“.

Vydání obsahuje i řadu bonusů pro fanoušky Miloše, ale i kapel, v nichž účinkuje nebo účinkoval. Kromě záznamu z vystoupení Drumming Syndrome a nových skladeb projektu nahraných živě v Paláci Akropolis se tak můžete těšit i na rozhovor, pohled do zákulisí, archivní materiály a mnoho dalších střípků z umění člověka, který dává tempo české muzice!

Hronovský rodák Miloš Meier studoval v Praze Státní konzervatoř a bubnováním doslova dýchal. I jeho ohromný zápal pro muziku způsobil pozdější nucenou zdravotní přestávku, která však Milošovi rozhodila rytmus jen dočasně. Poté následovala ohromná plejáda projektů a kapel napříč všemi hudebními žánry, díky nimž by jej měl znát každý poctivý hudební fanoušek, a to od deathmetalových TORTHARRY po angažmá v kapele první české superstar Anety Langerové. Hudební fajnšmekři jistě ocení účinkování v B.S.P., nebo Leaders! Kamila Střihavky, ale i participaci v triu Michala Pavlíčka, s nímž odehrál mimo jiné výroční koncert v Sazka Aréně, jehož záznam se později stal platinovým a vyhrál cenu Anděl v kategorii DVD roku 2006.

Dále Miloš účinkuje v projektu NOID, za nímž nenajdete nikoho jiného, než zpěváka Václava Noida Bártu,

v maskovaném komandu DYMYTRY nebo v nově založené kapele STROY.  Účastní se i řady prestižn

ích bubenických festivalů a workshopů nejen u nás, ale i v zahraničí, od kterých  už byl jen krok k vlastní show, kterou před

stavujeme právě na tomto DVD!

Obsah DVD:

ZÁZNAM ŽIVÝCH VYSTOUPENÍ DRUMMING SYNDROME (Hronov, Ostrava, Olomouc)
NOVÉ SKLADBY PROJEKTU DRUMMING SYNDROME (nahráno živě v pražském Paláci Akropolis)
ROZHOVOR, POHLED DO ZÁKULISÍ, ARCHIVNÍ MATERIÁLY, VIDEOKLIPY A DALŠÍ BONUSY

TO VŠE V ROZMEZÍ 150 minut!!!

DVD je k dostání bude na stránkách vydavatelství Metalgate nebo na vybraných prodejních místech, jejichž seznam najdete také tam.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *