Menu stránek
Menu kategorií
Nová deska kapely SEX PRE PANENSTVO vás rozpaří a pořádně pobaví!

Nová deska kapely SEX PRE PANENSTVO vás rozpaří a pořádně pobaví!

Tahle kapela si žádné servítky nebere… Punk, hard rock, folk, alternativní rock, heavy metal, jazz, country… Debutová deska slovenských SEX PRE PANENSTVO se dotýká snad všech hudebních žánrů! Výsledkem je odvázaná záležitost s veselými texty i melodiemi.

Sex preNahrávka s názvem Doba jalová vychází 28. února u Mars Group s.r.o.. Na CD naleznete třináct skladeb, mezi kterými se nachází například i cover od Plastic People Of The Universe Magické noci. Sestavu kapely tvoří ostřílení borci slovenské scény! Maroš Plávka hrál například ve speedových Crusader, známé core bandě Acheron či v porno rockové kapele Tits of your girlfriend. Na kytaru také doprovázel finalistku slovenské verze Superstar – Petru Humeňanskou. Za bicí soupravou sedí ďábel z glamových Janesession Marc B.K.. V 90. letech působil například v heavy metalových SeaWollfs či hard rockových Mobydick. Škopky otloukal také v legendární punkové skvadře Ex-Tip. Momentálně působí ještě v power metalových Daggerose a již zmiňovaných Tits of your girlfriend. Druhou kytaru obsluhuje člen folkových Slzy cez Smiech Ján Coss a čtyři dráty drtí Katarína Štvrtecká z country souboru Jurajova rodina.

Jako host se na desce objevuje Ľudovít „Elvis“ Gálka, který byl původním zpěvákem kultovní punk rockové kapely Karpina. Zazpíval si v songu Som v liehu každý deň. Za zmínku také stojí, že tři texty pro kapelu napsal Juraj Soviar, který je známý spoluprací s Elánem či Marikou Gombitovou.

O produkci desky se postaral Maroš Plávka společně s Marcem B.K.. První ukázky naleznete už nyní na http://bandzone.cz/spp.

SEX PRE PANENSTVO hodlají také naplno koncertovat! Nejbližší akce se uskuteční 28. února v bratislavském British Rock Stars, a to za doprovodu Silent Session a Boozehounds Of Hell.

Tracklist alba Doba jalová:

 1. Príchodovka
 2. Magické noci
 3. Hajzelbaba
 4. SPP vs Moyžišovo kvarteto
 5. Dement
 6. Senori
 7. Stopárka
 8. Preddoba jalová
 9. Doba jalová
 10. Čo sa kúpiť nedá
 11. Tu to máte 2006
 12. Som v liehu každý deň
 13. Nekonečný let

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *