Menu stránek
Menu kategorií
Nové album Return To Innocence – The Ring Of Moon

Nové album Return To Innocence – The Ring Of Moon

Je to tady! Po dlouhých čtyřech letech se vrací jedni z pionýrů českého epického doom/death metalu Return To Innocence se svou novou deskou „The Ring of Moon„.

RTI coverZatímco před pár lety se zdálo, že to má mladoboleslavská parta definitivně za sebou a její členové ozdobili svou přítomností nové nadějné kapely jako MINORITY SOUND nebo CRUADALACH, nyní se staří vlci vrací, aby ukázali cucákům, jak se hraje metal. A že drží ve svých obrněných rukavicích prapor zatraceně vysoko! Pokud jste fanoušky magické atmosféry zvuku 90. let a starých prací kapel jako TRISTANIA, THERION, AMORPHIS a dalších, tvrdá a melodická nálož autentického death/doomu s heroickou i temnou náladou vás zaručeně pohltí. Návrat k nevinnosti za svitu měsíce!

Mladoboleslavská skvadra RETURN TO INNOCENCE hrála na přelomu tisíciletí významnou úlohu na tuzemské metalové scéně. Svůj nakopnutý, mystický death/doom metal s melodickými vokály a četnými vyhrávkami představila na řadě festivalů i klubových koncertů u nás i v zahraničí – namátkou v Rakousku, Německu, na Slovensku ale i na Ukrajině. Souboru vévodí charismatický zpěvák a kytarista Aleš „Ax“ Cipra.

Nové album RETURN TO INNOCENCE s názvem „The Ring of Moon“ právě vychází u MetalGate Records.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *