Menu stránek
Menu kategorií

Nový talent na obzoru – Strejda Deron

Na české hudební scéně se objevil nový hudební talent. Říká si Strejda Deron a přestože pochází z Kuby, celý život prožil v České republice. Prvním singlem Arenbíí upozorňuje tento osobitý zpěvák na svou debutovou desku.

Sexy chraplák, striktní rap, beaty které šlapou a rytmus, který tě nenechá v klidu, to vše slibuje debutové album Strejdy Derona. Deska se v těchto dnech dokončuje v Rooftop studiu Ondry Žatkuljaka, ale tracky se točili i v pražském Reprostudiu. Nečekejte sebestředné drsné texty v rámci českého ,,pseudogangstarapu,, ani pecky o balení špeků. Deron miluje a obdivuje něžné pohlaví a ženy a slečny jsou i ústředním tématem celého alba. Strejda Deron, který nasbíral zkušenosti třeba v kapelách Syndrom Snopp nebo DeMeDo, není žádným benjamínkem a kromě rapu se věnuje i moderování mejdanů. Jeho domácím působištěm je v tomto směru momentálně hlavně klub Červ, kde ho v roli spíkra můžete potkat každý čtvrtek.

Strejda Deron a jeho stejnojmenné debutové album je odvážným počinem na pomezí hip hopu a rhytm and blues a v současnosti byste na naší scéně jen stěží našli někoho jiného, kdo se věnuje podobnému pojetí muziky. Deron má na svědomí všechny texty a sám si produkoval i všechny beaty. Deska spatří světlo světa začátkem března a křest proběhne 19. března 2012 v Chapeau Rouge. Vy zatím máte možnost malé ochutnávky v podobě singlu Arenbííí.

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − 16 =