Menu stránek
Menu kategorií
Paul Rodgers připravuje 2 nové desky!

Paul Rodgers připravuje 2 nové desky!

Zpěvák Paul Rodgers se připravuje na koncertní turné se skupinou Bad Company, která slaví 40. výročí vzniku. Kromě toho však zpěvák prozradil, že připravuje hned 2 nové desky!

paulRodgersU první půjde o sbírku předělávek soulový písniček, zvláště z jihu Spojených států a Memphisu, kde byla založena nahrávací společnost Stax, která většinu této hudby vydávala. Nahrávní probíhalo pod dohledem producenta Perryho Margouleffa v Memphisu, v bývalém nahrávacím studiu Staxu, tedy tam, kde kdysi vznikly originální skladby.

„Bylo to úžasné,“ uvedl na adresu nahrávají Rodgers. „Nahrával jsem a pak jsem šel do kontrolní místnosti, kde měli uložené všechny nahrávky. Koukal jsem na ty krabičky a na jedné bylo napsáno Ann Peebles – I Can’t Stand the Rain. Byl jsem ohromen a zeptal se, jestli je to originál a oni mi řekli, že ano. Takže jsem neváhal a hned jsem musel tu skladu natočit. Bylo to skvělé!“

Během května by se mělo album dostat na mixážní pult a Paul věří, že by mělo vyjít ještě tento podzim.

Současně s tím Rodgers pracuje na svém sólovém album, které by mělo vyjí v roce 2014. Půjde o jeho první sólovou desku od roku 2000 a Paul na ní samozřejmě opět pracuje s Margouleffem. Zvuk navíc přirovnává tak trochu ke stylu Led Zeppelin, jelikož Perry je velkým fanouškem Jimmyho Page.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *