P!NK vydává záznam živého koncertu z posledního turné

Více než 140 koncertů odzpívala světová superstar P!nk v rámci svého posledního turné “The Truth About Love”. A právě záznam jednoho z absolutně vyprodaných show v australském Melbourne vydá zpěvačka 24. listopadu 2013 na nosičích DVD a BLU-RAY pod názvem The Truth About Love Tour: Live From Melbourne.
pinkHodinu a padesát minut trvající záznam byl pořízen v průběhu australské části turné, konkrétně v Melbourne, kde se P!nk podařilo zlomit světový rekord v počtu vystoupení na jednom místě v rámci jednoho turné. V Melbourne odzpívala neuvěřitelných 18 koncertů v řadě pro téměř 250.000 fanoušků, čímž zlomila svůj vlastní rekord z roku 2009 při Funhouse Tour. Během koncertu zazněly hity ze všech sedmi řadových alb, včetně megahitů “Blow Me (One Last Kiss),“F***in‘ Perfect,“ „Try,“ „Raise Your Glass,“ „So What” i aktuálního světového hitu “Just Give Me A Reason” feat. Nate Ruess, který dosáhl prvního místa v Hot 100 hitparádě ve třech po sobě jdoucích týdnech, přičemž prvních míst dosáhl i ve většině oficiálních hitparád jednotlivých zemí, vč. České republiky. Na DVD bude i bonus ve formě záběrů ze zákulisí a zkoušek.

The Truth About Love Tour: Live From Melbourne nabídne dechberoucí akrobatické kousky, kterými je P!nk proslulá a které nacvičovala spolu s režisérem celé show Larnem Polandem (spolupracovali spolu již na předchozím The Funhouse Tour). Díky tomu se celé představení stává něčím víc než obyčejným koncertem, dočkáme se vizuálně ohromující scény s pyrotechnickými prvky a akrobatickou choreografií.

P!nk v současné době zakončuje své turné koncerty po amerických městech, definitivně poslední show z tohoto rekordního turné uvidí diváci v Atlantě 14. prosince.

 Obsah alba:

 1. Raise Your Glass
 2. Walk Of Shame
 3. Just Like A Pill
 4. U + UR Hand
 5. Leave Me Alone (I’m Lonely)
 6. Try
 7. Wicked Game
 8. Just Give Me A Reason
 9. Trouble
 10. Are We All We Are
 11. How Come You’re Not Here
 12. Sober
 13. Chaos & Piss (Interlude)
 14. The Great Escape
 15. Who Knew
 16. Time After Time
 17. F**kin’ Perfect
 18. Can’t Take Me Home Medley
 19. Slut Like You
 20. Blow Me (One Last Kiss)
 21. So What

Bonusy

 • The Truth About Tour
 • A Day In The Life Of Rubix
 • Slut Like You (Bluegrass Version)

 

 

 

 

 

Rubriky