Shakira vydává nový singl Can’t Remember To Forget You

Multiplatinová, Grammy ověnčená zpěvačka a skladatelka Shakira vydává dnes zbrusu nový singl “Can’t Remember To Forget You”, na kterém jí vokálně hostuje Rihanna. Shakira také oznámila, že své nové studiové album vydá 24. března 2014 u Sony Music.


shakiraRihannaCantRememberSkladbu “Can’t Remember To Forget You” napsala Shakira společně s Rihannou, autorsky se na singlu dále podíleli John Hill, Tom Hull, Daniel Ledinsky a Erik Hassle. Produkce se ujala Shakira, John Hill a Kid Harpoon.

Shakira v současné době dokončuje nahrávací práce na svém novém studiovém albu, které vyjde na labelu RCA Records/Sony Latin Iberia. Mezi jejími nejbližšími spolupracovníky jsou John Hill (Santigold, Jay Z, The Vaccines), Kid Harpoon (Florence + The Machine, Calvin Harris), Greg Kurstin (P!nk, Kelly Clarkson, Katy Perry), Steve Mac (Kelly Clarkson, One Direction), Mark Bright (Carrie Underwood, Rascal Flatts), Busbee (P!nk, Lady Antebellum, Katy Perry) a The Messengers (Pitbull, Chris Brown, Christina Aguilera).