Menu stránek
Menu kategorií
The Spankers připravili letní singl a videoklip

The Spankers připravili letní singl a videoklip

Kapela The Spankers pro své fanoušky připravila letní singl „Music is my land“ a k němu i videoklip, který zachycuje běžný den v životě muzikanta. Klip zároveň představí zpěvačku kapely Elén Berešovou, která v The Spankers zpívá od začátku tohoto roku.

Spankers_foto1Letní pecka se silnou melodií, plná pohody, sluníčka a dobré nálady. Taková, kterou si každý může zazpívat třeba cestou k vodě. To je nový singl kapely The Spankers, který fanouškům aktuálně představí i videoklip. Samotný název „Music is my land“ vypovídá o obsahu. O životě muzikanta, který je plný krásných zážitků, přátel, koncertů, ale i průserů a těžkých rán. Muzika a vše kolem ní se stává jeho rodinou a smyslem života. Videoklip pak ukazuje, jak vypadá letní den, kdy se kapela vydá na koncert, včetně toho, co se děje třeba na benzinkách při návratech domů. Nahrávka vznikla ve studiu Aleše Hyvnara a natáčení videoklipu vedl Tomáš Elšík, který v minulém roce získal ocenění za nejlepší střih na Famufestu.

„Kapela je ve složení, které si všichni hrozně užíváme. Děláme skvělý věci a je nám spolu dobře. Tuhle atmosféru se snažíme přenést i na fanoušky a doufáme, že se v naší společnosti cítí podobně,“ říká Elén Berešová, zpěvačka The Spankers.

Kapela The Spankers prošla v posledním roce mnoha změnami, které ovlivňují její tvorbu a přináší spoustu novinek, které rozhodně stojí za to vidět a slyšet. Nový singl je jen malou ukázkou toho, na co se můžou fanoušci v budoucnu těšit. Už nyní se připravuje další singl a videoklip, který bude mít spíše rockovou polohu. Konec roku 2014 a rok 2015 bude pro kapelu zásadní a fanouškům přinese spoustu překvapení.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *