Menu stránek
Menu kategorií
Vítězové třetího MatalGate Massacru Keep on Rotting vydávají CD

Vítězové třetího MatalGate Massacru Keep on Rotting vydávají CD

KEEP ON ROTTING je v posledních letech velmi aktivní litoměřická skvadra zabijáků, která svůj místy brutální, místy technicky vyšperkovaný death metal okořeňuje o řadu melodií a vůbec svérázných kytarových postupů, pro které si tuto partu nespletete s nikým jiným.

KeepPokud tedy máte alespoň trochu školené „deathové“ ucho! V souvislosti s KEEP ON ROTTING vzpomenete na brutální rytmiku kapel jako ZYKLON, melodické výjezdy jako u VITAL REMAINS a technické obrazce třeba jako od tuzemských legend GODLESS TRUTH. Jak se zdá, v poslední době vzniká řada kvalitních deathmetalových nahrávek nejen celosvětově, ale i u nás!

KEEP ON ROTTING z Litoměřic měli dosud na kontě jen EP s lakonickým názvem „The Beginning“. Co by vítězové třetího ročníku soutěže MetalGate Massacre si však vysloužili vydání debutového CD pod křídly MetalGate Records, kterým je právě nářezová porce technického kovu smrti v podání „Unforseen Consequences„. O sound se postaral zasloužilý mistr v oboru black a death metalu Honza Kapák se svým Hellsound studiem. Pozor, poslech tohoto alba způsobuje nepředvídatelné následky!

Debutové album deathmetalového komanda KEEP ON ROTTING jménem „Unforseen Concequences“ vychází u MetalGate Records ve formátu digipack. Desku si můžete rovněž zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu, v digitální formě skrz službu Metal Online nebo na jednom z prodejních míst, jejichž seznam naleznete na našem webu.

1 komentář

  1. Na MetalGate kde KEEP ON ROTTING ten večer získali první cenu jsem byl a dobře si pamatuju jak nás pánové pěkně natlakovali a tak se moc těším na nové cd!!!! Velká gratulace!!!! Keep on tlakofuckin´ 🙂 np

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *