Menu stránek
Menu kategorií

A SweetWater Trick natáčeli svůj nový klip na Lipně

Písnička, která nás prostě baví. Těmito slovy okomentovali velešínští A SWEETWATER TRICK svůj letošní singl Strings, ke kterému před několika týdny natočili klip.

„Strings je podle nás vážně dobrá skladba, která si klip určitě zaslouží,“ říká baskytarista kapely Jiří Jantač. „Od klipu si slibujeme dobrou propagaci kapely. Hlavně ho ale vnímáme jako odměnu pro naše fanoušky. Za to, že nás podporují a navštěvují naše koncerty!“

Skladba vznikla v létě v českobudějovickém studiu Prodigy Sound. Původně se objevila již na demu the.strings, ale jelikož muzikanti nebyli s výsledným zvukem příliš spokojení, rozhodli se song natočit znovu. Jako kulisa ke klipu posloužila nádherná oblast Lipenska. O produkci se postaral Libor Fousek.

A SWEETWATER TRICK jsou na scéně již od roku 2004. S první nahrávkou na sebe ale dali čekat až do roku 2011, kdy se objevilo CD s názvem Neodpouštěj. Od té doby se kapela, která má ve svých řadách i hráče na violoncello, snaží intenzivně koncertovat a produkovat nový materiál. Stylově se dá zařadit do crossoveru.

A SweetWater Trick

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *